Czym zajmuje się marka Tontarelli?

Tontarelli to jeden z najpopularniejszych włoskich producentów plastikowych artykułów w całej Europie. Firma zaczęła swoją działalność już pod koniec lat 70. XX wieku w regionie Marche we Włoszech. Wszystkie artykuły stanowią połączenie komplementarności z prostotą i atrakcyjnym wyglądem. Firma stawia też na odpowiedni stosunek jakości do ceny produktów. Główny zakład firmy znajduje się we Włoszech, jednak w związku z rozwojem, posiada ona swoje punkty także w innych europejskich krajach, do których zaliczamy m.in. Wielką Brytanię, Francję czy Luksemburg. Dzięki temu produkty Tontarelli są dziś znane i kupowane na całym świecie, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić produkty marki Tontarelli do naszego sklepu.

Jakie produkty Tontarelli znajdziecie na stronie emaestro.pl?

Wybór produktów jest ogromny, my jednak zdecydowaliśmy się na te flagowe i najlepiej oceniane. Plastikowe artykuły przydadzą się podczas prania, magazynowania, czyszczenia przede wszystkim w kuchni, ale także w łazience oraz ogrodzie.

Pierwszym rodzajem produktów są kosze na bieliznę, na pranie czy też na śmieci. Wybór rozmiarów, typów i kolorów jest tak duży, że każdy z pewnością znajdzie coś pasującego do swojego mieszkania. Oprócz większych koszy, posiadamy także mniejsze koszyczki, które przysłużą się do utrzymaniu porządku w domu. Można wykorzystać je jako organizery do kuchni, łazienki, możemy użyć ich do poukładania przeróżnych produktów np. w komodzie.

Kolejną grupę produktów stanowią pojemniki, różniące się kształtem, pojemnością i wymiarami. Idealnie nadają się przechowywania żywności w lodówce czy też w transporcie jeśli decydujemy się na dietę pudełkową. Pojemniki te są bardzo wytrzymałe, a co najważniejsze posiadają hermetyczne zamknięcia, dzięki czemu jedzenie nie będzie się szybko psuło, poza tym zapewnia to zatrzymanie zapachu żywności w środku pudełka. Większe pojemniki mogą zostać wykorzystane jako miejsce na przechowywanie butów, ubrań czy zabawek dla dzieci. Niektóre, specjalnie wyprofilowane, możemy ukryć nawet pod łóżkiem. Pudełka mogą też ładnie wyglądać, szczególne jeśli są skonstruowane na wzór mebla – marka oferuje także dobrze prezentujący się plastikowy regał, którego wcale nie trzeba chować.

 

Jak widać na załączonych obrazkach, artykuły wykonane z plastiku mogą wyglądać zaskakująco dobrze!

Moglibyśmy wymieniać produkty w nieskończoność, my jednak zachęcamy do obejrzenia wszystkich artykułów marki Tontarelli na stronie emaestro.pl.

Czy warto nadal kupować produkty wykonane z plastiku?

Fakt jest taki, że dbanie o środowisko wiąże się z eliminacją plastiku, jednak czy warto rezygnować ze wszystkiego co jest wykonane z tego tworzywa? Otóż nie, powinniśmy wykluczyć te produkty, które są jednorazowego użytku a więc wszelkie jednorazowe kubeczki, sztućce czy rurki. Założenie jest takie, aby używać artykułów, które wystarczą na długi czas. Do takich produktów możemy zaliczyć plastikowe wytwory marki Tontarelli, gdyż w związku z polityką firmy są to artykuły wielorazowego użytku, trwałe, wystarczą więc na dłuższy czas. Używając wielorazowych produktów, nawet jeśli są one wykonane z plastiku, nie szkodzimy przecież środowisku. Jeśli rozwialiśmy Wasze wątpliwości to zapraszamy do zapoznania się z produktami.