• Kategorie
  • Szukaj
  • Sport i turystyka

Wyjazd na wakacje nie obejdzie się bez torby podróżnej. Z tego powodu oferujemy bardzo klasyczne walizki na kółkach, dostępne w kilku rozmiarach. Fajnym gadżetem będzie także waga bagażowa, którą możemy zabrać ze sobą w każdą wyprawę. Jest niewielka, przy czym bardzo poręczna i może przydać się szczególnie podczas podróży samolotem, kiedy nie jesteśmy pewni czy aby nie zabraliśmy o kilka kilogramów za dużo.

Wyruszając na wakacje czy wycieczkę, szczególnie na kemping, warto wyposażyć się w lodówkę turystyczną. Oprócz klasycznych, posiadamy także lodówki dwufunkcyjne, które oprócz chłodzenia do około +6 °, mają możliwość podgrzania żywności nawet do +65°!

Podczas wyjazdu na wczasy, często zabieramy ze sobą rowery. Aby nie martwić się o swoje bezpieczeństwo podczas wycieczek rowerowych, warto sprawić sobie lampkę rowerową, którą można nabyć w naszym sklepie. Dzięki niej będziemy widoczni na drodze nawet po zmroku. Taką lampkę możemy wykorzystać również w inny sposób, np. przypinając ją do plecaka.