• Kategorie
  • Szukaj
  • RTV

W sklepie eMaestro nie brakuje sprzętu RTV, który jest nieodłącznym elementem każdego domu. Wartym uwagi urządzeniem jest wielofunkcyjna wieża, którą można połączyć ze smartfonem bądź tabletem za pośrednictwem Bluetooth, kabla USB lub poprzez funkcję NFC, dzięki której oba urządzenia łączą się ze sobą automatycznie. Co więcej, wieże takie są wyposażone w czytnik płyt DVD.

Jeśli natomiast wolicie urządzenia w stylu retro, możecie zaopatrzyć się w gramofon, który będzie pięknym dodatkiem, kiedy postawimy go na komodę w podobnym stylu. Urządzenia takie posiadają również wbudowane radio czy wejście USB.

Sprzęt RTV można wykorzystać także w samochodzie. Poza radiami samochodowymi i wzmacniaczami, możemy także zwiększyć swój komfort jazdy samochodem poprzez wyposażenie się w kamerki i rejestratory. Dzięki takim urządzeniom jesteśmy w stanie udowodnić, że dana kolizja nie wydarzyła się z naszej winy. Co więcej, nie musimy obawiać się o nasz samochód, kiedy zostawiamy go na parkingu. Rejestrator zachowuje obraz zdarzenia na karcie pamięci, bez utraty ostrości. Sprzęt taki poprawia więc także bezpieczeństwo na drodze.