• Kategorie
  • Szukaj
  • Do kuchni

W niemal każdej kuchni powinien znajdować się ekspres, który przygotuje dla Was ulubioną kawę. W naszym sklepie zakupicie klasyczny ekspres przelewowy bądź też ciśnieniowy, który wyposażony jest w spieniacz do mleka. Aby kawa była jeszcze bardziej aromatyczna, możemy ją zmielić na świeżo przy pomocy młynka do kawy.

Jeśli istnieją osoby, które zamiast kawy wolą napić się świeżo wyciskanego soku, to polecamy sokowirówki i wyciskarki do cytrusów, dzięki którym przygotujemy naturalny sok z dowolnych owoców i warzyw. Sprzęt ten wyposażony jest w system pozwalający na wyciśnięcie maksymalnej ilości soku.

Do sprzętu AGD, który ułatwia nam życie w kuchni zaliczamy także urządzenia do gotowania. Po pierwsze frytownica, a jeśli wybierzemy beztłuszczową, to przygotujemy frytki bez zbędnej ilości oleju. Innym gadżetem jest garnek do gotowania ryżu, który pozwoli nam przyrządzić ryż o idealnej konsystencji. Warto wspomnieć także o wielofunkcyjnych szybkowarach - przydadzą się do ugotowania ciepłego dania na obiad lub kolację.

Aquaphor Wkład Filtrujący A5
Aquaphor Wkład Filtrujący A5
Produkt niedostępny