• Kategorie
  • Szukaj
  • Audio

Obecnie dużą popularnością cieszą się przenośne głośniki, które są bardzo funkcjonalne. Po pierwsze są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu możemy przenieść je do dowolnego pomieszczenia np. kiedy chcemy posłuchać muzyki podczas sprzątania czy gotowania. Głośnik taki możemy również zabrać ze sobą na działkę podczas grilla, czy też na wakacje. Możemy połączyć go nie tylko z laptopem czy komputerem, ale także z naszym telefonem lub po prostu z pendrivem, co również pozwala nam na słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Niektóre takie głośniki mogą pełnić dodatkowo funkcję radia.

Natomiast dla fanów karaoke, mamy nieco większy głośnik, mianowicie kolumnę głośnikową z mikrofonami i wejściem na gitarę. Jeśli staniemy się posiadaczem takiej kolumny, możemy zorganizować huczną imprezę połączoną ze śpiewaniem na żywo. Mimo tego, że urządzenie to jest większe niż głośnik przenośny, zostało wyposażone w specjalny uchwyt oraz kółka, dzięki którym kolumnę również możemy zabrać wszędzie ze sobą.

Dla osób, które wolą słuchać muzyki w samotności, bądź też pograć w grę, polecamy klasyczne słuchawki, które także mogą być wyposażone w mikrofon, co przyda się szczególnie graczom. Posiadamy zarówno duże słuchawki, jak i słuchawki douszne oraz bezprzewodowe.